Cool Cats Croatian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cool Cats Croatian Forum

Ako volite mačke, pridružite se ovom forumu!! Najbolji hrvatski forum o mačkama! The best croatian forum about cats!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pozdrav svima!

Go down 
Autor/icaPoruka
Tayla




Broj postova : 4
Registration date : 01.06.2009

Pozdrav svima! Empty
PostajNaslov: Pozdrav svima!   Pozdrav svima! Icon_minitimepon lip 01, 2009 2:53 pm

Evo upravo sam se registrirala u potrazi za informacija, jer mi u nedjelju stiže malena maca koju ću udomiti. Već imam psa, kujicu maltezera. Ona je divna flower i znam da će joj se svidjeti nova maca, još me zanima kako će maca reagirati na psića... Surprised Nadam se da će sve biti u redu. Za moju Azru sam mirna, već je bila u kontaktu s maca, jako je miroljubiva, Čak im je dala da jedu iz njezine zdjele Very Happy

Zasada ne znam uzimam li curicu ili dečka, do danas je bila curica. Ali onda bi dečko ostao bez doma, jer jedona potencijalna udomiteljica želi žensko mače. Tako sam ja rado pristupila macu kojus am već odabrala, samo da svi nađu svoj dom.

Ubrzo će biti i sličica cheers
[Vrh] Go down
Tayla




Broj postova : 4
Registration date : 01.06.2009

Pozdrav svima! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima!   Pozdrav svima! Icon_minitimepon lip 01, 2009 2:57 pm

I... mogu li nešto pitati?Gdje su topici o njezi, odgoju maca i sl? Nisam ih našla ovdje...
[Vrh] Go down
 
Pozdrav svima!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cool Cats Croatian Forum :: Uvod :: Predstavite se!-
Forum(o)Bir: